Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet átkerülni gyógype...

Hogyan lehet átkerülni gyógypedagógiáról pszichológiára?

Figyelt kérdés

Első féléves vagyok az eltén gyógypedagógiai szakon, viszont eddig sajnos nem tetszik. Gondolkozom váltáson, pszichológiára gimi után nem sikerült bekerülnöm.

Hogyan tudok váltani?

Újra kell érettségiznem?

Az államilag finanszírozott éveimmel mi a helyzet ilyenkor?

Köszi szépen

20Lány



2020. jan. 5. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell újra érettségizned (hacsak nem gondolod úgy, hogy ezzel nem fogsz bekerülni idén sem), de újra kell felvételizned. Egy állami féléved fogyott. Persze kérdés, hogy ha nem mész vizsgázni, akkor is fogyott-e.
2020. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
400 körüli pontom volt, oda pedig 446 volt tavaly, ha jól emlèkszem. Tehát lényegesen kevesebb
2020. jan. 5. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor vagy újraérettségizel (+csinálsz nyelvvizsgát ha még nincs),vagy elmész esetleg Pécsre fizetősre,aztán az első év után (ha nagyon jó átlagod van) van esély rá,hogy átkerülj államira.
2020. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A kérdés egyik felére reagálnék csak: én is így voltam elsőévesként, sőt, még a második évben sem kedveltem egy ideig, de ahogy bejött a gyakorlat, odalettem a szakért. Lehet, hogy Benned is megváltozna :]
2020. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!