Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri alapszakon villamosi,...

Kletyka kérdése:

Megéri alapszakon villamosi, mesterszakon műszaki menedzsert elvégezni?

Figyelt kérdés
Megéri alapszakon villamosi, mesterszakon műszaki menedzsert elvégezni? Vagy jobban járok, ha mesteren is villamosira megyek? Esetleg mindkettő mester elvégzése érdemes, vagy már csak idő/pénzkidobás? Mi a véleményetek?

2020. jan. 10. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
...villamosi?
2020. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelem szerűen a villamos mérnőkI szakra gondoltam... Nem hittem, hogy bárkit is össze lehet zavarni azzal, hogy nem írom ki a mérnök szót, de úgy látom tévedtem..
2020. jan. 10. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát, bocs, de olyan ronda ez a villamosi, mintha már valami alapfokú kulturális tévedés lenne, valami kabarétréfa keretében.
2020. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg, de attól függ, mit akarsz csinálni. Bár ha a gazdasági vonal érdekel, inkább javasolnék egy gazdaságtudományi mesterszakot, annak több értelme van.
2020. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ülnél át Merdedesből Trabantba?


Persze, hogy végezd el a villany mesterszakot, menj el mérnöknek pár évre. A menedzserkedésen még bőven ráérsz gondolkodni.

2020. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A villamosmérnöki mesteren olyan dolgokat tanulhatsz, amiket, ha elmennél a szakmába dolgozni, akkor a munkahelyeden tanulnál meg, természetesen a gyakorlatban, és még fizetnének is érte. Értelemszerűen töltelék- és alaptárgyak nélkül (pl.: fizika 3, matek, gazdasági és humán tárgyak, stb mert igen, ezek újra lesznek/folytatódnak!).

Én azt javasolom érdeklődési körödtől függően válassz más MSc-t, mint "villamosit". :D Akár infó akár műmen, akár mecha, akár energetika.

2020. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!