Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizetnem kell passzivaltatas...

Fizetnem kell passzivaltatas utan az egyetemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, első félévemet töltöm az egyetemen.(államis vagyok) Ott fogom hagyni, mert nem tetszik a szak, de amíg nem tudom hogyan tovább lehet hogy passziváltatom magam egy fél évre. Tudomásom szerint az első félév ingyenes. Akkor sem kéne fizetnem, ha a passziváltatom magam és utána döntök úgy hogy otthagyom az egyetemet, vagy az olyannak minősül mintha elkezdtem volna a 2. félévemet (ezaltal fizetnem kéne)?

Remélem érthető, koszonom :)


2020. jan. 12. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy tudom, hogy ha ott hagyod az egyetemet, akkor a már eddig eltelt féléveid mindenképpen ki kell fizetned, ha ott hagyod a szakot, függetlenül a passziválástól. De lehet egyetemenként változik.
2020. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell fizetned
2020. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Passziváltatásnál nem kell fizetned, de ha ott hagyod az egyetemet, akkor igenis kell!
2020. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ha csak egy féléved volt azt nem kell kifizetni. Szerintem a passzív nem számít,de dobnék egy e-mailt a to-nak a helyedben.
2020. jan. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!