Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rossz hallással de jó ritmus...

Rossz hallással de jó ritmus érzékkel és elméleti tudással van-e esélyem az óvónőképző elvégzésére?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék a picikkel foglalkozni, de az énektől rettegek. Mennyire szigorúak a követelmények, "túl lehet-e élni" az ének részt? Nem a ritmustól és az elmélettől, hanem az énekléstől félek. Első sorban azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik óvónők / a képzésben vannak.
2020. jan. 13. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Sosem voltam ilyen felvételin, de attól tartok, hogy ha nem tudsz tisztán énekelni legalább egy oktáv tartományban, nem fognak felvenni. Ami logikus, hiszen hogy tanít dalokat az, aki nem tud énekelni? Lehet más módon is foglalkozni gyerekekkel, ha mindenképpen ez a vágyad.
2020. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ének-zene felvételi vizsgán énekelni kell. Tisztán.

Ének-zene tantárgy is nagyon sok van na meg ugye hangszeren általában furulyán is meg kell tanulni játszani. Hova akarsz jelentkezni? Sajnos az éneket nem lehet ellíbicelni :(

2020. jan. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20-an vagyunk az egyik óvós szakon, igaz elsősök vagyunk még, de mindenki túlélte az éneket :D nem vészes, ha nincs jó hangod, max szenvedni fogsz vele, nekem sincs jó hangom, de egy négyest kiizzadtam. Ha bármj érdekel írj privát üzenetet :)
2020. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!