Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha tervezőgrafika BA képzésre...

Ha tervezőgrafika BA képzésre szeretnék jelentkezni, hogy tudnék felkészülni a felvételire?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani tanfolyamokat, workshoppokat? Vagy esetleg tankönyveket? Bár rajz és vizuális kultúrából érettségiztem 10 éve, teljesen más irányban tanultam tovább, és csak hobbifestő vagyok :D. Kicsit fel kéne frissíteni a tudásomat.

2020. jan. 14. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahol élsz, nincsen rajztanfolyam? Szoktak indítani előkészítőket egyetemek is. Ha nincs rá pénzed, állíts be otthon csendéleteket, portrézz, aktokat rajzolj, kérj fel rá ismerősöket, de így sokkal nehezebb lesz, pár hónap alatt kemény egy ilyen felvételire felkészülni. És a kreatív részekre is rá kell nagyon feküdni.
2020. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!