Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az E-felvi-n akkor töltöm...

Ha az E-felvi-n akkor töltöm fel a 11. -es bizonyítványt, amikor a 12. -est akkor nincs gond? Vagy feltétlen muszáj ebben a periódusban feltöltenem?

Figyelt kérdés

2020. jan. 17. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
11-est most kell.
2020. jan. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért kell most, hogy nekik könnyebb dolguk legyen az adminisztrációval. Egyébként tapasztalatból mondom, hogy mindent ráérsz a hiánypótlási határidőig feltölteni, tehát akkor is jó, ha egyszerre töltöd fel. Ez a mostani inkább csak iránymutatás, de nem kötelező hatályú.
2020. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Ső, nem KELL. Amikor én voltam végzős, akkor is a fél osztály kikérte a bizit, utána meg az ofő 2 hét múlva is még azon veszekedett hogy páran nem hozták vissza. Ő is megmondta, hogy felesleges. Én egyben töltöttem fel az egészet. Április végén, ballagáskor amúgy is megkapod a bizonyítványt. Szóval több mint 2 hónapod van még felölteni. De az érettségi bizonyítványt meg amúgy sem kapod meg június második felénél hamarabb (pár éve még azt is fel kellett tölteni, most már nem kell, de attól ők sem tudják annál hamarabb lekérdezni). Nem hiszem, hogy annyira megkönnyítené az adatfeldolgozást az a pár jegy. Főleg annak, akinek majd a végén duplázásból lesz számolva az eredmény.
2020. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!