Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen következménnyel jár?

Milyen következménnyel jár?

Figyelt kérdés

Elsős vagyok az egyetemen. Az egyik kötelező tárgyat felvettem az első félévben, de nem mentem el belőle vizsgázni. A másik kötelező tárgyat szintén felvettem, elmentem belőle vizsgázni, de sajnos nem sikerült. Az utóbbi tárgyból felvettem egy ismétlővizsgát, de nem mentem el rá.


Ilyenkor mi a teendő?

Von-e maga után valamilyen következményt?

Köszönöm előre is a válaszokat és az érdemleges tapasztalatokat!


2020. jan. 19. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb felveszed őket, akkor fizetni kell.
2020. jan. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ Te mit szeretnél. Elvégezni a szakot vagy otthagyni? Nem túl biztató kezdet az első félévben az ilyen kezdés.

Nos ha el akarod végezni akkor: Tanulmányi és vizsgaszabályzatot kell áttanulmányoznod.

Az írod kötelező tárgy..de van ráépülés? Van-e olyan tárgy amit csak akkor vehetsz fel, ha ezt/ezeket a vizsgákat abszolváltad? Vagy nincs és simán megcsinálhatod stb..

Ha megmondod melyik egyetemre és milyen szakra jársz popntosabb választ tudok adni.

2020. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!