Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munkát végez az,...

Milyen munkát végez az, akinek közösségszervező diplomája van?

Figyelt kérdés

Hol lehet vele elhelyezkedni?

Nehéz-e elvégezni a szakot? Miket tanulnak az egyetemek azok, akik később közösségszervezői diplomát végeznek? (milyen óráik vannak?)

Hogyan fizetnek a munkahelyek?

Hol alkalmaznak ilyen embereket?

Minden érdekel ezzel a témával kapcsolatban.

Köszönöm a segítségeket!



2020. jan. 22. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Krumplit süt, kasszát kezel, szendvicseket készít, ilyesmi. Egász jól fizetnek már az ilyen helyek.
2020. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
92%
Egyik ismerosom egy multinal van HR osztalyon tanacsadokent es belso programszervezokent (tovabbkepzesek, csapatepito taborok) dolgozik.
2020. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Kicsit későn szólok hozzá. Alapvetően ha nem csak a papírra hajtassz, hanem képzed a nyelvi, kommunikációs, szervezői képességeiket és még emelett jól építed ki a kapcsolataidat, akkor el tudsz helyezkedni. 3. Féléves vagyok a Bge-n és amúgy egyáltalán nem nehéz a szak. Nagyrésze humán tárgyakra ismeretekre épül. Kultúrálus intézményekbe lehet vele elhelyezkedni (gondolok itt művházakra, múzeumok, galériák stb.) és a rendezvényszervezés területén (szigetfeszt., esküvők, céges csapatépítők stb.). Az hogy mennyit fizetnek az eléggé változó tud lenni. Leginkább attól függ, hogy melyik részén helyezkedsz el. Neten utánakerestem és találtam 2015 ös adatot ahol bruttó 250e szerepelt.
2020. okt. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!


Nem, nem szóltál hozzá későn... jelenleg 12.-es vagyok és jelenleg állok csak igazán a pályaválasztás előtt.

Még épp időben írtál.

Köszönöm a válaszod!

2020. nov. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!