Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közösségszervező diploma OKJ...

Közösségszervező diploma OKJ és nyelvvizsga mellett milyen jövőt nyújt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Közösségszervező szakra szeretnék jelentkezni, de ez tudom, hogy önmagában nem annyira piacképes szak.

Ha ezzel együtt elvégzek egy turizmus vendéglátást, vagy kereskedelem marketinget, vagy rendezvényszervezőt, és szerzek három nyelvvizsgát diplomáig, milyen esélyeim lesznek?


Nem szeretnék monoton munkát, szeretek emberekkel foglalkozni. Imádok olvasni, írni, beszélni.


Tudnátok nekem segíteni? Egy közösségszervező (bővített andragógia) diplomát mivel lehet úgy kiegészíteni, hogy rendes munkahelyem legyen?


Előre is köszönöm a segítséget!

A pontjaimat nagyjából 360 pont körül számolom, és mindenképp állami egyetemre szeretnék menni, és érdekelne is a szak.


2018. febr. 7. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
13%
Vár a meki
2018. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ebből csak a nyelvvizsga ami ér valamit. Viszont én akkor inkább már angol nyelvből tennék felsőfokot és egy ritka nyelvből középfokot.


Közösségszervezőt meg, ha munkát is akarsz akkor egy másik, munkát is biztosító(mérnök, óvónő,ápoló, stb) diplomával egészíts ki

2018. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!