Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A passzív félévekkel együtt...

A passzív félévekkel együtt összesen hány államilag támogatott félév van?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ugye osztatlan képzés esetében elvileg 12 állami félév van. Úgy tudom 2 félévet lehet passziválni maximum (legalábbis egymás után).


Na most ha például van még mondjuk 10 állami félévem, mert 2-t már elhasználtam, és passziválok 2 félévet, az beleszámít-e a maradék 10-be?


És ha 2 félév passziválás után aktiválok ismét, akkor ugyanúgy a 10-ből fogy tovább az állami félévek száma?


Tehát, a kérdés igazából, hogy akkor a 2 passzív félévvel együtt összesen 12 aktív + 2 passzív, azaz 14 félévet lehet államin lenni?



2020. jan. 29. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Osztatlanon 14 félév van. A passzív nem számít bele.
2020. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül már annyit kombináltam itt fejben, hogy most látom sikerült rosszul leírnom a kérdést, osztott képzésre gondoltam, de azért köszönöm a választ.


Osztott képzés esetében tehát 12 aktív + 2 passzív félév lehet? Igazából ez akart lenni az eredeti kérdés.

2020. jan. 29. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!