Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2020 szeptemberétől biztos...

2020 szeptemberétől biztos hogy nem lesz okj?

Figyelt kérdés
Kézápoló és műkörömépítő szeretnék lenni már régóta de hallottam hogy lehet megszűnik...most fogok érettségizni és igy nem tudom hogy mit csináljak. Április középén indul egy tanfolyam amit kinéztem magamnak de az túl korán van mivel még ugye ott az érettségi is és először szeretném azt megcsinálni. Viszont ha megszűnik akkor később lehet nem lesz ilyen lehetőségem.. tehát tud valaki írni erről valamit hogy hogy lesz? Olvastam egy olyan oldalt ahol arról írtak mik fognak megszűnni és ez nem volt köztük.

2020. jan. 30. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Erettsegi utan ket eves lesz a kepzes es ujra osszevonjak a pedivel. Iden meg rengeteg tanfolyam fog indulni, de nem art mar most felvenni a kapcsolatot az iskolaval, hogy biztos legyen helyed. Budapesti vagy?
2020. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!