Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El lustultam az iskola mellet....

El lustultam az iskola mellet. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Egy jó álltalános iskolába jártam, ahol az osztály minden tagja az 5-re törekedet,így én is. A legszorgalmasabb voltam,de nem voltam a legjobb.(sni)


Most egy gyenge grafikus szakgimnáziumba járok,ahol az osztály lusta. Itt én vagyok/lennék a legjobb, csak már ellustultam,mert annyira szar az iskola.


Eddig az tartotta bennem a lelket,hogy én legyek a legjobb és ezért küzdjek. De ebben az iskolában és osztályban nem megy.

Teljesen kétségbe vagyok esve.


Ha átmennék egy gimnáziumba utána hova menjek, hogy grafikus legyek?


Kérleg szépen aki tud válaszoljon🙏🙏😢


2020. jan. 30. 23:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tanfolyamok?

Vagy különórák egy gimnáziumban. Magyar, matematika, nyelv, történelem. Vagy bármi más, ami érdekel.

2020. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!