Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az NKE (Nemzeti Közszolgálati...

Az NKE (Nemzeti Közszolgálati Egyetem), Rendészettudományi karán belül, az adó és pénzügyi nyomozó szakhoz kell az emelt matek?

Figyelt kérdés

Néztem a felvi.hu-n a követelményeket, és sehol nem írta hogy kellene emelt matek, vagy egyáltalán bármilyen emelt. Belinkelem:

[link]

(Legalul a kék tablázat, ha valaki nem tudná), viszont adó és pénzügyi szakról beszélünk, nekem ez sántít

Valaki esetleg aki tisztába van vele, mondja el kérlek a követelményeket, hogy biztos legyek benne

Előre is köszönöm a válaszokat



2020. jan. 31. 15:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérem* elnézést a hibákért, az autocorrect miatt előfordul
2020. jan. 31. 15:22
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

2020 szeptemberében induló alapképzéseihez KÖTELEZŐ legalább egy emelt érettségit tenni ahhoz, hogy jelentkezhess egyetemre(alapképzésre).


Lent van a táblázat, figyelmesen észre is vetted.

Viszont az érettségi tantárgyak alatt is találhatsz halványabb kékes színsávokat, amik "közép v. emelt szintű érettségi" szövegekkel vannak ellátva.


Ebből a kettőből kell választanod, az egyiknek pedig emeltnek kell lennie.

Ahogy láthatod, ez LEHET emelt matek is, de akár emelt katonai alapismeretek is.

2020. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2020. jan. 31. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!