Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvettek egy suliba az egyik...

Felvettek egy suliba az egyik szakra. Egy másik egyetemen is indul ugyanez a szak. Van mód arra, hogy az általam nem bejelölt egyetemen kezdjek szeptembertől? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ezt a másik egyetemet nem mertem bejelölni, mondván úgy sem lesz az életben annyi pontom sem. Hát lett. Pont annyi, amennyi oda kellett. Meg lehet oldani, hogy az általam nem bejelölt egyetemen kezdjek majd szeptembertől tanulni? Vagy ez lehetetlen mostmár?
2010. júl. 22. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs. max ha az első éven jól teljesítesz, kérheted az átvételt másik intézménybe.
2010. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2010. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs.. buta voltál hogy nem azt jelölted be elsőnek.. tudod, remény mindig van. :)
2010. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs. Talán picit nyalhatsz a TO-nál, egy próbát megér. Max elküldenek. Természetesen annak az intézménynek (és szaknak) a TO-ján, ahová menni szeretnél!
2010. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj a TO-ra ilyesmivel, ha később akarsz majd oda járni. Hátrányos lehet, ha hülyének néznek majd.
2010. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát, most egy kicsit elszomorodtam, de nem baj, végülis amióta tudom, hogy ezt a szakot szeretném, azóta abba a suliba szerettem volna jönni. Nem sokat tudok róla, csak amit a fórumokon olvasgattam, nincs ismerősöm ott, úgyhogy csak kitűztem magam elé azt a célt, hogy oda vegyenek fel. Nem merek én túl merészet álmodni, ezért a másik suli bejelölése még fel sem merült bennem. Úgy látszik kel tudni merészet álmodni... Mondjuk egy éve még ez is olyan lehetetlennek, és elérhetetlennek tűnt, és teljesen kétségbe voltam esve, hogy én nem tudok annyi pontot összeszedni, amennyi kellene...

Így persze én összességében örülök nagyon, csak olyan.... nem is tudom milyen érzés volt azt látni, hogy a másik suliba is felvettek volna. Kicsit talán bánom, hogy nem mertem megjelölni.

2010. júl. 22. 23:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyik suli, milyen szak?
2010. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
BCE NG
2010. júl. 22. 23:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Most bce-re jársz, vagy oda akarsz menni? Én a bgf-nek erről a szakjáról hallottam nagyon rosszakat.
2010. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!