Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rosszul választott emelt...

Rosszul választott emelt tantárgy érettségi utáni váltás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már tudom elég keso, de meggondoltam magam, az ügyben, hogy mit szeretnék tanulni egyetemen. Arra gondoltam hogy erettsegi után munka mellett felkeszulok az új választott tantargyakra. Biológiából és kemiabol kellene emelten erettsegiznem hozzá. Szerintetek otthon lehetseges erre felkészülni vagy az iskolakban esti szakon vannak ilyen lehetőségek felkeszulesre? Egyaltalan lehet erettsegi utáni években emelten érettségizni 1-1 dologbol?
2020. febr. 4. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne? Rengeteg ember csinálja így.
2020. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Otthon is lehet, vagy magántanárral, vagy érettségi felkészítő tanfolyamon. (Magister universitas, studium generale pl.)

Idén kb 40000 ft egy emelt érettségi (azoknak, akik végeztek már a gimivel és leérettségiztek). Tehát jövőre a két tárgyad kb 80+ ezer lesz.

2020. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!