Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom, hogy mit válasszak...

Nem tudom, hogy mit válasszak emelt tárgynak (? ).

Figyelt kérdés

Tehát a tavalyi specializációmat leadtam, mert nem megfelelő a továbbtanulási szándékomhoz.

És amiből emeltezni szerettem volna, abból rögtön, a középszintet kihagyva kéne elérni az emelt vizsga ponthatárait.

Szaktanár nem tanácsolja. (Meg tudnám oldani a felkészülést, csak most már kételkedem benne, hogy sikerül)



2019. nov. 7. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Pesszimista emberek vannak. Meg szorgalmasak is, akik gyakori helyett tanulnak és tovább jutnak. Szerinted egy kiégett középiskolai tanár majd bátorítani fog, hogy váltsd valóra az álmod? Ne hidd...
2019. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy leírtad a véleményedet! :)
2019. nov. 10. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te ismered magad a legjobban, neked kell tudnod, hogy képes vagy-e megtanulni az adott tantárgyat annyira, hogy sikerüljön belőle az emelt.
2019. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!