Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valamilyen más módszer...

Van valamilyen más módszer arra h tovább tanuljak?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vettek fel sehova de én mégis szeretnék tovább tanulni és az volna a kérdésem h van valamilyen alternatív mód arra h mégis bejussak egy főiskolára vagy tanuljak valahol?A kereskedelem érdekelne a legjobban!
2010. júl. 23. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Pótfelvételi, de ez az "alternatív mód" nekem annyira nem tetszik, nem muszáj annyira erőltetni.
2010. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Igen, jelentkezz portásnak egy egyetemre. Szünetekben talán még a táblát is megengedik letörölni.
2010. júl. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pótfelvételi.


De már ne is haragudj: Ha ezt sem tudod, és kérdezgetni kell, akkor biztos kell neked főiskola? Ilyen alapvető információkat csak tudnod kellene.

2010. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nézegesd az egyetemek által meghírdetett őótfelvételiket, és jelentkezz! Itt nagy valószínűséggel már csak költségtérítéses szakra vesznek fel, de próbálkozásnak megéri. Ha nem sikerül ez sem, menj el egy felnőttképzésre, felsőfokú szakképzésre. (sok főiskola, egyetem indít ilyet) és próbálkozz jövőre újból. A felsőfokú képzéseket ált. beszmíttathatod a továbbtanulásodba pluszpontként. Sok sikert!
2010. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!