Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ez jó félévi...

Matyas2001 kérdése:

Szerintetek ez jó félévi bizonyítvány?

Figyelt kérdés
Nem tudok be járni mindennap a suliba betegsem miatt, ezert itthol keszulok fel a vizsgakra ehhez viszonyitva jok az eredmenyeim? Ha kijavitom a 4.kettest a masodik felevre fel vehetnek felsooktatasi szakkepzettsegre? Azon belul is jogi asszisztens. (A smiley-ért bocsi csak nem akartam kiadni a sulim nevét)
2020. febr. 5. 16:12
 1/7 A kérdező kommentje:
2020. febr. 5. 16:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán. De szerintem ezt te is tudod.
2020. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem nevezném jó bizonyítványnak. Olyan mintha a tanárok megkönyörültek rajtad, és nem buktattak meg.

Ilen eredménnyel ha felvesznek bármelyik egyetemre, akkor az egyetemnek annyi

2020. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy rakat kettesem, 9-10.be elég érdekes volt a bizim...na de ennyire. Ez szerinted jó? Nem hinném, hogy felvesznek, max ha az éretségid jó lesz. Ilyen jegyekkel viszont nem valószínű.
2020. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van még mit javítani.
2020. febr. 5. 17:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez 11.félév de igyekszem javítani év végére.
2020. febr. 5. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen jegyeim voltak végig gimiben (sose tanultam kb).

Most államvizsgáztam jó eredménnyel. Az érettségire készültem, így bekerültem egyetemre. Főleg akarat kérdése az egész. Visszagondolva az érettséginek sétagaloppnak kell lenni, ha komolyan veszed. Nézz utána a pontszámámításnak!

2020. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!