Melyik gimibe menjek ha ügyvéd szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

7.-os vagyok, és nem értem ezt az egészet.......

Segítsetek! bőven fejtsétek ki hogy miért ide, meg miért oda, és egyetemet is ajánlhattok. köszi!



2020. febr. 7. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegy.
2020. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, a lényeg, hogy hajts rá a törire meg a magyarra, és emelt szinten érettségizz belőlük.

Az egyetem is mindegy.

2020. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima gimibe, ahol fel tudsz készülni töri és magyar/idegennyelv emeltre. Utána egyetem, jogi kar (ÁJK vagy JÁK).
2020. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél erősebb sima gimibe, lehetőleg humán tagozatra. És válassz majd magyar-töri fakultációt, illetve ha lehet, akkor latin nyelvet.
2020. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
olvasgattam kérdéseket és az jött le hogy ehéz elhelyezkedni. Ez igaz?
2020. febr. 8. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Nagy a túlképzés. Nagyon jónak kell lenni, nagyon sokat kell dolgozni, nem árt, ha eleve jogász rokonaid vannak, akik benyomnak a jó állásokba.
2020. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden területen nehéz igazán jónak lenni, akármit választasz, sok év kemény munkát kell beletenned a sikerért. Ha ez akarsz lenni, tanuld ezt, és tudd, hogy mit követel meg.
2020. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én közgazdaságtan szakközépből mentem ELTE jogra. Sokan "sima" gimnáziumból jöttek. Teljesen mindegy, az érettségi és (ha az adott évben a szabályok szerint lesz, mert ez ugye folyton változik) a felvételi a lényeg.
2020. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!