Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Osztatlan tanárképzés motiváci...

Osztatlan tanárképzés motivációs levél?

Figyelt kérdés
Pontosan milyen formátumban készítsem el, bekezdésekre tagoljam? Miről írjak? (olvastam iránymutató témákat, viszont kétlem hogy erről tudnék írni 1-2 oldalt) Tippeket nagyon megköszönöm!

2020. febr. 10. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak normálisan tagolt és olvasható legyen.

Lehetőleg azért levél alakja legyen, ne adj alcímeket a különböző részeknek.

2020. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyen tagolt és érthető, én tavaly jelentkeztem tanár szakra és szerintem igazából mindegy, mit írsz bele, csak legyen értelme és tudj róla beszélni is egy kicsit
2020. febr. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezeket írnám:

Pályaalkalmassági Vizsgálat Bizottsága

Tisztelt Bizottság!


- Bemutatkozós bekezdés, ki vagy, mely szakpárra jelentkezel, jelenleg mit csinálsz (pl. érettségire készülsz vagy ami épp van) 1 mondat, max. 2

- Külön bekezdés lehet a konkrét szak(ok)választás indoka, mi a célod vele, miért ezt választod 1-2-3 mondat (ha más nem, mert jó vagy belőle és szeretnél ezzel foglalkozni és másokkal is megszerettetni, ezért tanítani is szeretnéd)

- Egy kis bővebb sztorizgatós bekezdés, ahol az egész tanári pályára való irányultságodat magyarázod, régi emlékek, meghatározó tanárok, vagy hogy tetszik a tanári szakma összetettsége, az iskola légköre meg minden, ezt több mondatban.

- Elképzeléseid a jövőben tanárként, a tanári pályáról, ezt is lehet bővebben, látszódjon, hogy tudod, mit akarsz, milyenné akarsz válni, hová akarsz fejlődni (és ehhez a tanárképzés majd milyen jó képzést fog neked nyújtani, fel fog készíteni elméletben és gyakorlatban is)

- Valami jövőben bízó elköszönés, hogy reméled, hogy felvesznek, név, dátum


Szerintem egy vagy másfél oldal ebből összejön.


Én is szívesen olvasnék ötleteket, hogy más miket írna bele.

2020. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Tisztelt Pályaalkalmassági Bizottság!


Minden vágyam, hogy 6 év szakmunkás minimálbérért dolgoztassanak egy olyan rendszerben, ahol minden számít, csak a tanárok és a diákok sem"


Így jó lesz.


Viccet félretéve, menekülj. Én most vagyok ötödéves a tanárin, ez volt életem legnagyobb hibája. Pedig próbáltak lebeszélni, de lelkes voltam és reménykedtem. Bár ne tettem volna...

2020. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*6 év egyetem után szakmunkás minimálbérért
2020. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. febr. 15. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:

#4

Melyik városban vagy tanárképzésen?

2020. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!