Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok, milyen szakma...

Mit gondoltok, milyen szakma illene hozzám?

Figyelt kérdés

Magabiztos, erős, maximalista egyéniség vagyok. Kreatívnak tartom magam, mert szeretek írni és alkotni.

Szeretem az olyan dolgokat, amiben gondolkodni kell és használni a jó problémamegoldó képességemet.

Szeretek emberekkel foglalkozni és akár segíteni is nekik. Szívesen dolgozom csapatban, de akár egyedül is.

Szeretem a kihívásokat és a változatosságot. Jó a monotonítástűrésem, de ezzel szemben inkább azokat a dolgokat preferálom, amik nem unalmasak, hanem mindig hoznak újabb és újabb meglepetéseket.



Esetleg van valamilyen ötletetek?


Akár szakirány is jó, nem kell feltétlen fix szakmát írnotok.


2020. febr. 13. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

író, nyomozó


ha a továbbtanulás a kérdés, akkor abból indulj ki, hogy milyen tantárgyakból vagy a legjobb, és hogy azok közül is melyikkel foglalkozol legszívesebben

2020. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Jogász
2020. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felvi. hu-n azt hiszem vannak tesztek, ami ala

pján az eredmény kiadja mit lenne érdemes tanulnod.

[link]

2020. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A leírásodból egyértelműen valamilyen mérnöki szak.
2020. febr. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tanár
2020. febr. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!