Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MSc-n el lehet fogadtatni...

MSc-n el lehet fogadtatni BSc-s tárgyakat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha van egy elvégzett gazdasági alapszakom, akkor ha megyek mesterre, akkor el tudok fogadtatni onnan krediteket? Másik intézménybe mennék (konkrétan ELTE), és azt nézem van pár tárgy, ami konkrétan ugyanolyan, mint amiket BSc-n tanultam (6-7 tárgy, úgyhogy nem is kevés). Ilyenkor van lehetőség elfogadtatni a további kreditet? Érdekel a szak, de nem szívesen tanulnám még egyszer ugyanazokat a tárgyakat.

2020. febr. 15. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemrol jonnel?
2020. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
BCE
2020. febr. 15. 21:00
 3/4 anonim válasza:
Nekem fogadtak el BSc-set, szóval sztem igen, ha teljesen lefedi az adott tárgyat a korábbi
2020. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vodafonelive ***** válasza:
Hivatalosan sehol sem lehet, BCE szabályzatában is benne van, a gyakorlat meg mást mutat (én tudtam ilyet csinálni nagy meglepődésemre, csak mérnökin). Lehet BSc-t MSc-vel és vice versa.
2020. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!