Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ebben az egyetemi félévben 15...

Ebben az egyetemi félévben 15 tárgyam van, tudnátok valamilyen tippet adni hozzájuk?

Figyelt kérdés

Most vagyok másodéves az egyetemen, ennyi tárgyam csak első félévben volt, a másik két félévben kb 11 - 12 tárgyam volt. Most hogy van 15 tárgyam, hétfőtől - péntek délutánig bent vagyok az egyetemen, ami annyit jelent, hogy a hétvégém kb teljesen ugrik, mivel kollégista vagyok, és hazaérek péntek este és vasárnap kora délután már mehetek is vissza. Magyarán marad a szombat, viszont azt már ezen a héten is tanulással töltöttem.


A délutánjaimnak egy része szabad, viszont az én szakomon (osztatlan tanárképzés) rengetek gyakorlati órám van, amikor szakirodalmat kell olvasni, így a délutáni szabadidőm 70% elmegy a szakirodalom olvasgatásával. Marad a napból kb 2-3 órám, mivel minden reggel 8 órakor kezdek, és általában délután 2 / 4 óráig vagyok bent a suliban.



2020. febr. 16. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
6. éves osztatlan tanáros vagyok, 50 km-ről jártam be minden nap, volt olyan félév, amikor 20 tárgyam is volt.Jól be kell osztani az időt, én éjjel 1-ig is tanulni szoktam, előre kell készülni a beadandókkal és az előadásokkal.Iskolai szüneteket jól ki kell használni és az se árt, ha vannak barátaid, akikkel tételeket ki lehet dolgozni közösen megosztva.
2020. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!