Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kérlek adjatok tanácsot!...

Kérlek adjatok tanácsot! Elmenjek BGF kereskedelemre?

Figyelt kérdés

Felvettek BGFen fizetős kereskedelemre, anya azt mondta, h 2 félévet kifizet (de jó lenne, ha átkerülnék államira)

A baj az, hogy én inkább újrafelvételiznék jövőre, leraknék egy nyelvvizsgát és elvégeznék egy cukrász OKJ-t.

Szerintetek mit tegyek?

Menjek inkább a biztos BGF-re? Megéri egyáltalán kereskedelem és marketingre menni? (fekszik nekem a matek)


2010. júl. 23. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Most nekünk kellene tudnod, hogy érdekel-e téged a szak? Ha meg fizetős, akkor fizetős; fogd fel egy befektetésnek. Ha diákhitelből fizeted ki, azt Te is ki tudod utólag fizetni.
2010. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Húú hát nehéz helyzet, amit elsősorban csak te tudhatsz. Én is személy szerint keresk. és marketingre szerettem volna menni (másik suliba) nem jött össze (csak másik szak, de végülis örülök), de lényeg, h én azt hiszem kihasználnám a lehetőséget, és mennék, 1év vesztés sem vészes, de pl. cukrász okj-vel sokra nem mész ugye ezen a szakon :D

Azoknak meg sztem ne higgy akik azzal jönnek h semmit nem ér, mert akk már vazz tényleg semmire nem éri meg menni... ráadásul megy a matek...

Szóval.. :D de ez én vok,

amúgy meg már leírtad, h te inkább mit akarsz!

2010. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
most az elhelyezkedési lehetőségekre és hasonlókra gondoltam.
2010. júl. 23. 20:51
 4/10 anonim ***** válasza:
munka, dolgozz ha tanulni akarsz
2010. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont hogy inkább tanulnom kéne, nem?
2010. júl. 23. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:

wááááááááááá

tudod rengetegen dolgoznak iskola mellett

költségesen meg ha kiesel elég béna lehetsz

2010. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, sokan dolgoznak suli mellett, de nem keresnek annyit, hogy ki tudják fizetni a tandíjat, amit ráadásul egyben kell a félév elején. És egy kicsit is nehezebb szak mellett nem nagyon lehet heti 3-4-5 napot dolgozni úgy, hogy tanulni is tudj.
2010. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"költségesen meg ha kiesel elég béna lehetsz"


? Mi van? Ez úgy hülyeség, ahogy van.

Kérdező, szerintem nem könnyű átkerülni fizetősről államilag finanszírozottra, mindenesetre igyekezz nagyon, hátha sikerül.

2010. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ekkora értelmes lényeket! (akinek nem inge ne vegye magára)

NEM kell dolgoznom, hogy költségtérítésesre mehessek, 2 félévet kifizetnek a szüleim, nem is azzal van a bajom, h kiesnék, egyszerűen nem tudtam eldönteni, hogy hagyjak-e ki egy évet

Költségesről kiesni? te jól vagy? Pont arról volt szó, h ha BGFre megyek, 2félév után át akarok kerülni államira, nem kiesni...

2010. júl. 23. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Szinte lehetetlen átkerülni, vagy nagyon jó kapcsolatrendszer kell, sok befolyás
2010. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!