Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tevékenykedni szeretnék a...

Tevékenykedni szeretnék a Vöröskeresztnél, vagy más egyéb elsősegéllyel foglalkozó helynél?

Figyelt kérdés

Szeretnék elsősegélynyújtó táborokban részt venni, ügyelni, önkéntes lenni. Hogyan kell jelentkezni? Honlapokon semmiféle információt nem találok ezzel kapcsolatba, pedig kerestem már mindenhol!


19L


2010. júl. 24. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj be a helyi vöröskereszthez, mondd el, mit szeretnél. Nagyon fognak örülni neked, mindig kell a segítség.

Ha gondolod, bővebben után járok, van vöröskeresztes ismerősöm. (Bár itt lehet hamarabb kapsz infót...)

A babtistákat szoktam még hallani önkénteskedni minden fele, de őket jobban nem ismerem.

2010. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
baptista, bocs :)
2010. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm! :) csak mert neten nézelődtem hogy táborok vannak fiataloknak, versenyek stb, ezeken én is szívesen részt vennék, és ismerkednék hasonló érdeklődésű emberekkel. Online próbáltam jelentkezni, de nem tudok, írtam is a helyi kirendeltségnek, de nem válaszoltak :S

Esetleg ha megtennéd h utána érdeklődsz nekem, nagyon megköszönném ! (:

2010. júl. 24. 01:03
 4/4 anonim ***** válasza:

A rokonom, aki a vöröskeresztnél dolgozik, azt mondta, hozzájuk személyesen szoktak odamenni pl. véradáskor, de vannak tanárok-gyermekvédelmisek az iskolákban, akik kapcsolatban álnak velük, és sok diák rajtuk keresztül kerülnek oda.

Ha érdekel, keresd fel őket személyesen.

2010. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!