Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing milyen szak?

Figyelt kérdés
Nagyon matekos, vagy azért túlélhető a matek egy átlagos matekos képességekkel rendelkező embernek is? Jelenleg 10.-es vagyok, és 3-4-es (inkább 4-es) vagyok matekból, de nem vagyok matek emelten, illetve fakton sem leszek. Mit gondoltok, menne nekem? :'D Minden tapasztalatot szívesen fogadok!

2020. febr. 25. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Ha ráfekszel és tartod az erős 4-es szintet, nem fog gondot okozni ez a szak. Amúgy pedig hasznos, bár marketingből javaslom, hogy tanulj hozzá sokat önszorgalomból, mert az egyetem nem arról híres, hogy ezen a téren naprakész.
2020. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlélhető, de azt a 4-est még simán fel tudod tornázni 5-ösre a következő 2 évben. Persze ha nem vagy fakton akkor több minden újdonság lesz az egyetemen. Én megpróbálnék átjelentkezni faktra ha lehetséges és tényleg tudod hogy ez a célod. Attól még hogy fakton vagy nem muszáj emelt érettségit tenned ha nem vagy biztos a képességeidben.
2020. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, jöhetnek még válaszok! :)
2020. márc. 4. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!