Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Át lehet menni másik gimibe,...

Át lehet menni másik gimibe, ha most nyelvi előkészítős vagyok és nem szeretnék újra 9-es lenni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy? Esélyes, hogy csak úgy átvesznek vagy osztályozó vizsgát kell-e tennem? Vagy ez egyáltalán hogy működik? Semmi tudásom nincs ilyen téren.

2020. febr. 28. 20:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy szakgimis vagyok
2020. febr. 28. 20:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ugorhatod át a "rendes" 9. osztályt, ha erre gondolsz.
2020. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszen ha belegondolsz egy egesz osztállyal vagy lemaradva a többitől. Gondolom csak szintentartó óráid vannak a nyelven kivul. Sajnos nagy lemaradásod lenne a többiekhez képest.
2020. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A rendes gimik kilencedik osztályai fullra fel vannak töltve. A gyengébb gimikben próbálkozhatsz, viszont nincs rá garancia, hogy végigcsinálják a Te osztályozóvizsgáiddal járó hercehurcát.

Ráadásul Te szakgimibe jártál ahol teljesen más tantárgyak vannak, mint egy gimnáziumban.


Ha egy kicsit korábban döntöttél volna akkor részt kellett volna venned az idei felvételi eljárásban (magyarán felvételit kellett volna újra írnod).


Javaslom, hogy hívjanak fel a szüleid pár gimit, hátha szerencséd lesz. De ne csodálkozz ha elhajtanak.

2020. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha lehetséges lenne, már most más helyre járnék. Már tudom, hogy rossz helyen vagyok
2020. febr. 29. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!