Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közigazgatás-szervező és...

Közigazgatás-szervező és államtudományi szakon tényleg nem sok értelmes dolgot tanul az ember?

Figyelt kérdés
Ez a két szak van megjelölve nekem az egyetemi felvételin, de egyik helyre sem szeretnék menni. Igazából nem tudom még mi akarok lenni, de a szüleim mindenképpen akarják, hogy egyetemre menjek, nem akarják, hogy 1 évig ne tanuljak, hanem dolgozzak. NkE nyílt napon beszéltem pár felsőbb éves diákkal és nagyon szidták az egyetemet, mondván, hogy semmi érdekeset, hasznosat nem tanulnak, össze vissza, kidolgozatlanul van összerakva a tanterv, és, hogy nem ad a piacon használhato tudást, csak a közigazgatásban lehet vele elhelyezkedni, ami még egy lenézett, alulfizetett, belterjes terület. Őszintén szólva nekem és az ismerőseimnek is csak negatív tapasztalatunk van a hivatalokról, ráadásul amikor mondtam, hogy ide akarnak a szüleim küldeni a tanáraim és a barátaim is mondták hogy nem jó ötlet. A kérdésem csak annyi, hogy tényleg ennyire rosszak ezek a szakok? 19/F

2020. márc. 2. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes dolgokat tanulsz, csak a gyakorlatban nem tudod hasznát venni.
2020. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyire.
2020. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!