Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy mehetnék alapképzésre? (BSc)

Hogy mehetnék alapképzésre? (BSc)

Figyelt kérdés

Már elvégeztem egy alap és egy mesterképzést, de szeretnék egy műszaki BSc-t is még megcsinálni, viszont amit szeretnék ahhoz az érettségiből származó pontjaim kevesek.

Így hogy már 2 diplomát megszereztem nem lehet valahogy máshogy felvételt nyerni az adott szakra? A meglévő felsőoktatási tanulmányaim alapján pl?

Nem szeretnék így 30 évesen újraérettségizni matekból vagy fizikából...


Előre is köszi a válaszokat!



2020. márc. 4. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Diploma pontjait beszámítják a felvételibe érdemjegy alapján.

Viszont az érdekes kérdés, hogy ha te irodalomból csináltál felsőoktatást ott kaphatsz e pontot műszaki területen. Szerintem nem lenne logikus így pontot adni tekintve hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz, de ki tudja mire adnak manapság pontot.


Kérdezz utána egy felsőoktatási intézményben vagy olyannál aki ezzel foglalkozik mert erre átlag ember nem ad neked jó választ.

2020. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a felvi.hu-n két diplomával nem kellene, hogy gondot okozzon...
2020. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felvin utánaolvastam de csak az érettségi eredmények által kapott pontokról írnak.
2020. márc. 8. 23:54
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Sziamia, szerintem menj el foszk-ra, ha találsz hasonlót.
2020. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2020. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. márc. 29. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!