Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan iskola, ahol egy év...

Van olyan iskola, ahol egy év alatt le lehet tenni az érettségit?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Szakiskolába jártam a 0 osztály a 9. osztály és a 10 fél év van csak meg nekem. Viszont ahova jártam suliba nem szeretnék tovább tanulni egyébb és más okok miatt ezért úgy döntöttem, hogy szeretnék menni Gimnáziumba érettségizni de olyanba ahol 1 év alatt le rakhatom nem baj ha fizetni kell érte.

#ingyen #fizetős #1 év alatt érettségi #8 általános bizonyitvanyal
2020. márc. 5. 02:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés alapján te még több év alatt sem lennél képes rá
2020. márc. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nincs ilyen. Ha a szakmád meglenne, akkor mehetnél 2 évesre.

Elvileg talán felezni lehet osztályozó vizsgákkal, tehát szakmával egy év, szakma nélkül kettő de ezek már fizetősek, meg elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban.

2020. márc. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Akkor lehetne 2 év alatt, ha meglenne a szakmád. De nagyon kemény, gondolj bele 4 év anyagát 2 évbe sűrítik. Ha a szakiskola se ment, nem biztos hogy ez sikerülne.
2020. márc. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Ahhoz, hogy eljuss odáig, vagy végig ülöd ha jól számolom azt a 2 és fél évet, vagy osztályozóvizsgákat teszel a tantárgyakból, de nem hiszem, hogy be tudnád vágni azt a rengeteg anyagot ilyen kis idő alatt, amikor az is nyakig van a tanulásban aki 4 évet vár rá. Másik opció, hogy veszel egyet a piacon XD
2020. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!