Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen online elvégezni az...

Milyen online elvégezni az érettségit?

Figyelt kérdés

Mivel dolgozom , és már nincs kedvem nappali tagozatra járni, az esti tagozatot meg nem tudom kivitelezni, ezért úgy döntöttem, hogy online szeretném elvégezni az érettségit.

Ráadásul minél elöbb, mert a legalja munkát végzem jelenleg, és szeretném tovább fejleszteni magam, kitörni ebböl a helyzetböl.

Találtam az interneten néhány ilyen online iskolát, ahol pár hónap/1 év alatt megszerezhetö az érettségi.Nekem 11 osztályom van.Viszont eléggé drágák.Ha valaki így végezte el, annak várom a tapasztalatait.



#érettségi #iskola #onlineérettségi
2019. dec. 21. 22:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te milyen lehúzó oldalt találtál, de érettségizni csak akkor lehet, ha befejezted a 12. osztályt, és online ezt nem teheted meg..
2019. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Online nincs érettségi.
2019. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom, hogy “levelezö”
2019. dec. 21. 23:30
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Levelező sincs, csak nappali és esti.

Amit találtál max érettségi felkészítő, de nem mehetsz érettségizni amíg nincs meg 12. osztályod.

2019. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A levelező nem online. Én is levelező végeztem, ugyanúgy be kell járni, csak nem minden nap. Nekünk anno hetente kétszer kellett, délutánonként.

Annyi, hogy tölteléktárgyaink nem voltak, csak a kötelező, és a választható érettségi tárgyak, amit az adott intézményben tanítottak.

2019. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Még annyi, hogy így is minden osztályt el kellett végezni, félévenként vizsgázni kellett minden tárgyból.
2019. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hogy lenne meg, ha 3 éves szakiskolába jártam , csak még nem volt lehetöségem levizsgázni?!Tudom, hogy 2 év lenne....De sem estire, sem nappalira nem tudok járni, azért gondoltam a levelezö tagozatra.
2019. dec. 21. 23:40
 8/19 A kérdező kommentje:
Én délután járok dolgozni egészen éjjelig. Szóval nem tudom megoldani ezt.
2019. dec. 21. 23:42
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha van Szalmás, akkor utána mehetsz 2 évesre, levelezőre is. De ahogy írtam, oda is be kell járni, félévenként vizsgázni kell. Utána mehetsz érettségire.

A lehúzó oldalakkal óvatosan, idén is volt balhé belőle, hogy egy ilyen helyről mentek volna a diákok érettségizni, de nem engedték őket, mert ahol tanultak, valami engedély hiányzott hozzá.


Inkább az iskolákat érdemes végigkérdezni, hol indítanak 2 éves levelező tagozatot.

2019. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*ha van szakmád - autokorrekt, sorry
2019. dec. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!