Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most, hogy távoktatás lesz,...

Most, hogy távoktatás lesz, hogyan fog ez zajlani? Gondolom nem skypeon csinálnak egy csoportot és úgy kell majd video chatelni.

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Pedig de, szerintem az a legvalószínűbb, vagy keresnek bármilyen más programot, amivel tudnak egyszerre többen videochatelni. Én egyetemre járok, itt az is felmerült, hogy felveszik az előadásokat és feltöltik valahova, ha nem annyira interaktív az óra, ez is előfordulhat.
2020. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Senki sem tudja! Mivel állami rendszer nincs kiépítve és nincs biztosítva MINDEN általános és középiskolás számára az azonos internetelérés (van akinek nincs is internete, vagy számítógépe) így ez megoldhatatlan. Facebook-on skype-on nem taníthatsz, az nem állami szolgáltatás, nem tudod garantálni az elérést, amúgy is kiskorúak NEM regisztrálhatnak ezekre. Ezek magánvállalkozások, ha a kormány ezeken keresztül akar tanítani, akkor garantálnia kell az adatbiztonságot, amit ugye nyilván nem tud. Egy hét és összeomlik a közoktatás, már hétfőn ki fog sülni, hogy nem lehet távoktatásban tanítani! Sem számonkérni, sem eljuttatni az anyagot a diákokhoz! Mivel nincs kiépített, az esélyegyenlőséget biztosító rendszer, mint anno az iskolatv-pl.
2020. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetemen ez nem lesz gond. Lehet felvenni egyéni felkészülés címszó alatt tárgyakat is. Meg vannak levelezősök is, akik eddig is alig jártak be (sok helyen pl félévente volt 4-5 alkalom, nem kellett minden hétvégén bemenni). Elküldik az anyagot aztán majd vizsgaidőszakban bemész.


Szerintem érettségivel se lesz gond. Max nem 4 évnyi anyagból állítják össze a feladatsort, hanem 3,5 évnyiből. Ez a 2 hónap ami még hátra van addig, többnyire már úgyis ismétlésből szokott állni.


Többi évfolyam tárgyai se vészesek szerintem. Mindent el lehet olvasni otthon, meg megtanulni. Ami neccesebb lehet, az a fizika,matek,kémia,nyelvek.


Pár hét aztán kiderülnek, kialakulnak a dolgok, én csak a saját véleményemet írtam le.

2020. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!