Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg nem fogok semmihez...

Tényleg nem fogok semmihez érteni, ha a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Államtudományi Karán végzek?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam a közigazgatás-szervező és az allamtudomanyi osztatlan képzésen is, de mind a tanáraim, mind mások le szeretnének beszélni róla. Véleményeket is elég rosszakat olvasok az egyetem tanítási színvonaláról és a jövőbeli lehetőségekről. Sokan mondják, hogy ezek kamu diplomák mert az ember úgy végzi el az iskolát, hogy nem ért semmihez mert olyan nincs, hogy valaki a "közigazgatáshoz ért". Tehát elvileg semmiféle specifikus képzést nem kapnék. Azt is mondták, hogy el sem tudnám mondani, hogy minek tanulok. Más tudja mondani, hogy jogásznak, orvosnak, informatikusnak, közgazdásznak stb. de az enyémnek még csak neve sem lenne. Közigazgatásban dolgozó ismerőseim azt mondták, hogy a közigazgatáson belül is specifikus tudás kell, a közigazgatási végzettségűekből általában titkárnő, asszisztens stb. lesz. Tényleg igaz, hogy ennyire kilátástalan minden ezzel a diplomaval? Ha igen akkor egyáltalán miért oktatják ezt?

2020. márc. 16. 13:32
1 2
 11/11 anonim válasza:
30%
A magánjogot is megtanítják pont annyira, amennyire kell. Azért nincs olyan végzettsége senkinek, mert még nem végzett ezen a szakon senki. A többiben igazad van, és sok sikert akkor a felvételidhez, biztosan sikerül.
2020. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!