Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pedagógiai- és családsegítő...

Pedagógiai- és családsegítő munkatárs OKJ képzésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolkozom a Pedagógiai- és családsegítő munkatárs OKJ képzés elvégzésén, de bizonytalan vagyok. Elég borsos az ára éé nem tudom megéri-e.


Szeretném ezt a hivatást választani, és tovább tanulni, csak még bizonytalan vagyok. Ezért is gondoltam, hogy főiskola előtt esetleg ezt elvégzem. Van értelme ezeknek a képzéseknek? El lehet vele helyezkedni? Megéri ezt a hívatást választani?


Van köztetek olyan, aki benne dolgozik és segítene? Köszönöm előre is!



2020. márc. 26. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgyis más foglalkozásban gondolkozol (ezért akarsz egyetemre menni), akkor nincs sok értelme.
2020. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont hogy az óvodapedagógiai képzésen gondolkozom. Csak előtte ezt a képzést is néztem, hogy még is jobban belelássak a szakmába.
2020. márc. 26. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges elvégezni, jobban jársz ha rögtön arra mész, ez csak idő-és pénzpocsékolás lenne így.
2020. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ingyenes, akkor egyáltalán nem időpocsékolás. Ahhoz jó ötlet, hogy jobban beleássuk magunkat. Illetve én felnőttképzésben végeztem el és nem teljes részével helyezkedtem el új munkahelyen, ám ennek ellenére lelki feltöltődésnek vagy önismeretnek is nagyon-nagyon jó volt. Nem fogom megbánni egyáltalán. Csupán az OKJ nagyon sok pszihológiai ismeretet adott át.
2020. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!