Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hogyan készültök fel emelt...

Ti hogyan készültök fel emelt biológia/kémia/fizika érettségire?

Figyelt kérdés

Ápolónak tanulok, de mégis az orvosira húz a szívem. Viszont ugye itt nincs lehetőség ilyeneket tanulni. Ha valaki a fentiek közül készül valamelyikre és kedvet érez egy kis közös tanulásra azt nagyon szívesen venném ha rám írna. Előre is köszönöm szépen!

22/L



2020. márc. 26. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg 10-es gimnazista vagyok, de biosz-kémai tagozatos osztályba jöttem, így ezt a két tárgyat kilencedik óta emelt szinten tanulom. Én is orvosira készülök, nagy álmom lenne. Kémiára egyedül nagyon nehéz felkészülnöd, egyrészről a kísérletek miatt, másrészről eléggé bonyolult és hamar kiderül, ha valami nem világos. A bioszhoz sok tanulás kell, az emberek többségének az könnyebben megy. Ha esetleg kérdésed támad, vagy csak beszélni szeretnél nyugodtan írj.
2020. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%

Fizika érettségire nem kell nagyon tanulni, bár szoktak lenni ilyen random hulyeseg kerdesek pl. h tudni kell, hogy milyen bolygok vannak, de a pontok tobbsege iq bol megkaphato lazan


biosz erettsegin iq bol egy olyan 80%ot lehet tolni, de szerintem afölött mar kell tanulni is. Az a gond evvel, h csomo ilyen dolog van h novenyek meg ilyenek amik zoldek meg nonek de ezt nem eleg tudni. Brr.


kemiabol nem mentem, arrol nem tudok mit mondani

2020. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem IQ-ból csak az tud, aki benne van a témában...
2020. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem a kérdéseket, azért jó kis IQ-nak kell ahhoz lennie hogy mondjuk tudjuk a prizmának a fogalmát :D
2020. márc. 29. 14:16
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
De lol ez nem emelt szintű fizikatudás hanem általános műveltség... És nem arra kapod a pontot, h tudod e mi az hogy prizma...
2020. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Most egy példát mondtam, de egyébként erre kapod, 2019-es emelt fizika érettségi nézd meg nyugodtan a megoldókulcsot ;) Van amugy emelt fizika érettségid? (gondolom a válasz az lesz hogy jaj hát hogyne lenne van 3 mindegyik 150 meg 200% lett xd)

/nem a kérdésre adtál választ/

2020. márc. 29. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
csak egy van es csak 100%os
2020. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok, megtapsolhatod magad.
2020. márc. 29. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
😊
2020. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 2014-ben érettségiztem bioszból emelten. Gimi alatt végig szorgalmasan tanultam (na jó, ez nem igaz... Érdekelt és rámragadt), de az érettségi előtt elkezdtem otthon megírni azokat érettségiket, amik fent voltak neten. Azzal pontosabb képet kaptam a tudásomról és láttam hol kell még erősítenem. Azokat a részeket tételesen kidolgoztam, hogy jobban megmaradjon.

Emellett a Nagy biológia (vagy ilyesmi a címe) feladatgyűjteményből gyakoroltam.

2020. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!