Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segítene kiszámolni a...

Valaki segítene kiszámolni a felvételi pontjaim? Nekem ez elég kusza:S

Figyelt kérdés

Leírom az eredményeim:

11 év végi: irodalom 5, nyelvtan 5, töri 4, angol 4, matek 2, választott biosz 4

12 év végi: irodalom 4, nyelvtan 5, töri 4, matek 2, választott biosz 5


Érettségi:

magyar: 70% = 4

matek: 37% = 2

töri: 80% = 5

angol: 74% = 4

biosz: 66% = 4


2010. júl. 26. 13:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bunkó hozzászólásokat...Rohadtul nem érdekel a véleményed, nem erre voltam kíváncsi.Ha minden áron piszkálódni akarsz, akkor menjél máshova, vagy verd a fejed a falba!!!!És képzeld, kerestem, kiszámoltam, csak nem voltam benne biztos, ezért kértem itt segítséget....DE nem értem, hogy ha ez az oldal azért van, hogy segítséget kérjen valaki, akkor miért kell lehordani? Persze, neked mondani könnyű.... Viszont az elsőknek köszönöm tényleg.Mert ők legalább hasznos választ adtak. És csak az esélyeimet akartam tudni....
2010. júl. 26. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!