Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha torlom a jelentkezésemet...

Ha torlom a jelentkezésemet hogy beadhassam potjelentkezesre de nincs eleg pontom?

Figyelt kérdés
Tehát. A helyzet az az hogy februárban mikor beadtam a jelentkezést egyetemre akkor nem irtam be azt az egyetemet ahova most szeretnek menni. Gondolkozom azon, hogyha esetleg törölném mindent amit beadtam csak hogy tudjak potfelvetelire jelentkezni de oda nem lenne eleg pontom de ugye az előzőket meg kitoroltem azok automatikusan elvesznek ugye szóval oda se vennénk fel.. velemeny ?
2020. márc. 30. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az a fő kérdés, hogy lesz-e pontod, hanem az, hogy a pótfelvételin lehet hogy meg sem hirdetik azt ahova menni szeretnél. Ott csak az uresen maradt helyeket hirdetik meg.
2020. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És a pótfelvételin fizetősön van hely csak.


Ugyanakkor azon is érdemes elgondolkodni, hogy ha az idei érettségik csúsznak, akkor a felvételi eljárásban is csúszás lehet, s egy augusztusi ponthírdetés után már nem biztos, hogy lesz idő pótfelvételire is

2020. márc. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen akkor az is csúszva :D
2020. márc. 31. 01:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Csúszik*
2020. márc. 31. 01:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vetesd fel magad, aztán fél-1 év múlva váltasz.
2020. márc. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!