Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Phd doktori képzést 30 felett...

Phd doktori képzést 30 felett elkezdeni?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok. Kíváncsi lennék véleményekre, hogy ilyen korban, vagy e fölött késő-e doktori képzésbe belevágni?

2020. ápr. 1. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg komolyan érdekel, akkor sosem késő

hajrá :)

2020. ápr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szinte mindenki ennyi idos, keves fiatalabb van phdn.
2020. ápr. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem késő.
2020. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen terület érdekelne amúgy? :)
2020. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül késő, de én a mostani helyzetben biztos nem jelentkeznék. Nagyon sokan akarnak menni, pedig könyvtárazni sem lehet, egy ideig semmi konferencia... Egy adjunktus ismerősöm mondta, hogy reméli, minél kevesebben akarják most elkezdeni, mert nem tudja, mit fognak velük kezdeni.
2020. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a munkádban hasznát vennéd, akkor csináld. Ha nem, akkor nem javaslom. Én tavaly védtem meg az értekezésem, 31 éves vagyok. Hiába szeretem ezt a szakmát, mégis váltani fogok, mert nem fizetnek meg minket.
2020. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem késő. Én 31 évesen kezdtem és 36 évesen szereztem fokozatot.

Igazából még előnyben is voltam a fiatalabbakhoz képest, mert volt munka- és élettapasztalatom.

2020. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!