Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemre érdemes...

Melyik egyetemre érdemes menni programtervező informatikát tanulni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Arra amelyik a legközelebb van hozzád.
2020. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem akárhol jó lenne, sőt a kezelmből a legtávolabbik lenne a legszimpatikusabb.
2020. ápr. 3. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban oda érdemes menni, ahol sok a gyakornoki munkahely, ezért Budapest vagy Debrecen. Szakmai szempontból dicsérik Szegedet. Egyébként meg egyetértek az elsővel, tényleg teljesen mindegy, úgyis otthon tanulsz meg Udemyről, Courseráról, edXről, meg könyvekből.
2020. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet. Oda, amelyik neked helyileg(+pénzügyileg) a legkedvezőbb.

Egyébként meg nézd meg a tantervet, tárgyakat, specializációkat, mire fektetnek nagyobb hangsúlyt, neked melyik a legszimpatikusabb. Ezzel a szakkal egyébként szerintem nem lehet félrelőni, bárhova mész, jól fogsz járni.

2020. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!