Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A mezőgazdaságban mennyire...

A mezőgazdaságban mennyire érdemes dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másodikos gimnazista lány vagyok.

Rengeteg terület érdekel, de leginkább ez az, amihez mindig visszakanyarodok. Voltak és vannak is itthon állataink, jelenleg csak 2 ló, de mindenféle állattal foglalkoztunk már, birkával, kecskével, baromfikkal, disznókkal, stb.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha a mezőgazdaságban tanulnék tovább, milyen szakok állnának rendelkezésemre? Milyen tárgyakból kell tanulnom hozzá? Jelenleg emelt magyar és angol szakos vagyok az iskolában. Szeretem a bioszt, a kémiát, a földrajz is elmegy, a fizika és a matek viszont a rémálmom, de a kedvencem ez a kettő, amin most is vagyok: magyar, angol

Lovakkal, esetleg szarvasmarhákkal foglalkoznék a legszívesebben, milyen szakokat ajánlanátok nekem? Valamint a fizetés sem utolsó szempont, megéri egyáltalán ezzel foglalkozni? Nem szeretnék hónapról hónapra élni, és nagyobb, saját állományban is szeretnék gondolkozni, ha lenne rá lehetőségem.

Előre is köszönöm!



2020. ápr. 8. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

ha fideszes vagy, tied a világ a mezőgazdaságban! Ha jó kapcsolataid vannak, dől a területalapú támogatás és szinte ingyen, napszámban dolgoztathatod az embereket!


Minden más esetben kerülném a mezőgazdaságot a helyedben!

2020. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Agrármérnök

[link]

2020. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, további válaszokat szívesen fogadok!
2020. ápr. 14. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!