Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes lenne mezőgazdaságban...

Laura012 kérdése:

Érdemes lenne mezőgazdaságban dolgozni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Jövőre leszek nyolcadikos és elkéne döntenem hogy hova menjek tovább tanulni. Én gondoltam pl. arra hogy agrár mérönknek tanulok tovább csak nem tudom hogy abból megélnék e + még ha lenne földem is amit művelnék. Ugye aki földet művel magyarul mezőgazdaságban dolgozik az az államtól kap pénzt is. Mivel szeretem a lovakat ezért lennének lovaim is és ha mondjuk mezőgazdaságban dolhoznék akkor megtudnám nekik termelni a zabot,szénát, szalmát. Szerintetek érdemeslenne ezzel foglalkoznom? Mennyit keresnék így + ha kapnám az állami támogatást? Jelenleg engem ez vonz már 2 éve de mondjuk pl. az ilyen ügyvéd, műkörmös stb. egyáltalán nem érdekel. Aki esetleg tud iskolát is ajánlani annak megköszönném. Csak értelmes válaszokat szeretnék!

2014. aug. 1. 07:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem rossz szakma. De saját földröl ne álmodozz, ahhoz, több száz millió kell.
2014. aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!