Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezt a két szakot nehéz lenne...

Ezt a két szakot nehéz lenne párhuzamosan végezni?

Figyelt kérdés

Idén érettségizek, a Selye János egyetemre jelentkeztem vállalati gazdaságtan és menedzsment szakra, nappali tagozaton. Ennek a szaknak a képzési ideje 3 év. Ennél a sulinál nappali tagozaton nincs tandíj, a szlovák állam finanszírozza.

Egy másik végzettséget is szeretnék, mentőtisztit a későbbiekben, ehhez az első lépcső ha jól tudom az ápolás és betegellátás. Ezt levelezőn gondoltam, valamelyik magyar intézményben. Itt államilag támogatott lenne a cél.

Ez csak egy gondolat egyenlőre, hogy párhuzamosan csinálnám a kettőt.

Véleményt szeretnék kapni, hogy ezt a 2t mennyire lenne nehéz csinálni. Vagy jobban járok ha előbb az egyiket és utána a másikat csinálom?



2020. ápr. 9. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mentőtisztin rengeteg a gyakorlat, és ezelőtt pár évvel még úgy volt levelezőire csak az mehet aki kórházban dolgozik.
2020. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ápoló és betegellátáson is sok a gyakorlat?

akkor jobban járnék ha előbb az egyiket aztán a másikat csinálnám?

2020. ápr. 9. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ápolás és betegellátáson belül van ez a szak. Hogy érted, hogy ez az első lépcső?
2020. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én úgy olvastam valahol, hogy eloszor kell egy vegzettseg ezen a szakon (mentoapolot olvastam talan) es dolgozni kell apolokent es utana tudok menni mentotisztire.

Vagy teljesen rosszul olvastam? :S

2020. ápr. 9. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Mentőtiszti szakra kell jelentkezni.

Volt osztálytársam aki oda jelentkezett, rögtön érettségi után. Nem kell semmiféle képzés előtte. Legalábbis itt.

Magyarországon végeznéd?

2020. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a képzést Magyarországon szeretném csinálni. Akkor ezt nem is tudom levelezőn csinálni a gyakorlat miatt?
2020. ápr. 9. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ápolás és betegellátás maga a szakirány neve és ott van mentőtiszt szak. Hát levelezőn kizártnak tartom.
2020. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen a segítséget!:)
2020. ápr. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!