Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg olyan rossz egyetem a...

Tényleg olyan rossz egyetem a Selye János Egyetem? Érdemes oda jelentkezni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindig is tanár szerettem volna lenni, de nem tanári szakra adtam be a jelentkezésemet Magyarországon, amit már nagyon megbántam. Erre az egyetemre viszont lehetne még jelentkezni, de jót nem igazán hallottam még róla. Mennyit ér az itt megszerzett tanári diploma? Jobb iskolákba felvennének ilyennel?

2020. ápr. 14. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Minden egyetemről lehet hallani rosszat. Főleg, ha az ember, csak a kritikát keresi.


Én is ott végeztem, és Magyarország legjobb szakgimnáziumában tanítok, más volt selyés kollégával egyetemben.


De, szintén tanítanak rangos iskolákban selyés diplomával, ahogy cégekben is töltenek be vezető tisztségeket ilyen diplomával.


Javaslom felkeresni a hökösöket ezügyben. MINDEN egyetemet, egyetemi éveket, életet érintő kérdésedre válaszd adnak, és, ha szeretnél, a jelentkezésben is segítenek. Ahogy szívesen megválaszolják a negatív hírnév okait is.


segitunk@sjehok.org

info@sjehok.org

2020. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne ez alapján válassz sulit.

Ritka nagy sznob dolog és hidd el senkit nem fog utána érdekelni hol végeztél.

Van az a kb 30 suli aminek tényleg akkor neve van,hogy nagyon megéri mert minden munkahelyen előnyből indulsz de a maradék nem tudom hány tízezer egyetem kb teljesen mindegy.

A munkában utána meg úgyis az fog számítani,hogy milyen vagy,nem az ,hogy hol végeztél.

2020. ápr. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon szinte bármilyen tanári szakpáron pedagógushiány van, s egyre inkább az lesz. De egyébként sem az érdekli az iskolaigazgatókat, hogy hol végeztél, hanem hogy mennyire vagy rátermett, lelkes. A leggyengébb egyetemeken végzősök is elhelyezkednek. Fogsz találni állást, nyugodj meg, nyugodtan mehetsz a Selyére is.
2020. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!