Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bőrgyógyászatba hogy fogjak bele?

Bőrgyógyászatba hogy fogjak bele?

Figyelt kérdés
Hetedik osztályos vagyok és érdekel a bőrgyógyászat. 2-3 éve Németországban élek és úgy érzem hogy nem menne se a biosz se a kémia és a fizika sem elég jól németül ahoz hogy bőrgyógyász lehessek. Jól megy a néhet de nehezek ezek a tantárgyak és még akkor mint ezt németül. Tudom hogy nem menne,viszont szerintem magyarul többet értenék,és képeslennék rá egy rendes tanárral persze. 17 éves koromig biztos hogy itt leszek. És ötletem sincs hogy hogyan tudnék bekerülni egy otthoni orvosi egyetmre. Elfogadják a külföldi érettségit is ha mégis sikerülne itt,vagy megtudnám írni otthon az érettségit ha itt németül tanulok?( Egyébként itt úgy van hogy 16-17 éves korig realschule és utána még 3-4 év gimi szóval így korban is el lennének csúszva az otthoniajtól és ötletem sincs hogy ezt hogy lehetne kivitelezni) valakinek akármi ötlete van esetleg?

2020. ápr. 15. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hetedikes vagy akkor még bőven ráérsz. Van pár éved csiszolgatni a németed, ne add fel :) az itthoni érettségivel meg pláne ráérsz foglalkozni, ki tudja milyen változások lesznek addig. Fejleszd a németed, tanuld a saját osztályod szintjén a biosz-fizika-kémia tárgyakat, esetleg ha van még kedved hozzá pluszban olvashatsz hozzá magyarul.
2020. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy itt a biológia tanár sokat nem segít,levagyunk maradva ezért úgy oldotta meg hogy a 2 hét otthoni tanulásra 20 oldalt adott fel az evulócióból úgy hogy eddig kb semmit nem tanultunk róla bár ez már csak az én gondom de köszi hogy válaszoltál
2020. ápr. 16. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!