Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mehetek idén érettségizni?

Mehetek idén érettségizni?

Figyelt kérdés
Van érettségim, viszont szeptembertől tovább szeretnék tanulni ezért most lenne érettségim 1 db tantárgyból. Az egyik oldalon azt írják hogy csak a végzős diákok érettségizhetnek a másikon meg hogy azok, akiknek szükséges a továbbtanuláshoz. Ismétlő vizsga lenne egyébként.

2020. ápr. 18. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ismétlő lesz, ugyanebben a cipőben járok. Nem csak a végzősöknek lesz, hiszen nagyon sok más emberrel kiszúrnának akik javítani akarnak és továbbtanulni.

Szóval lesz érettségi mindenkinek, csak annak nem kötelező aki közepet tesz, és nem akar tovább tanulni. Te miből emeltezel? :)

2020. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom én is, hogy akik tovább akarnak tanulni idén azoknak lehet érettségizni, szóval neked is lehet.
2020. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már van emeltem, most csak közepet teszek.
2020. ápr. 18. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!