Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel vagyok mentve matematikábó...

Fel vagyok mentve matematikából, akkor mehetek e belőle érettségizni? Minden órán bent voltam és most érettségizek 18 ba szóval sürget az idő. A felmentés kizárja az érettségit matekból?

Figyelt kérdés
Matek
2017. dec. 21. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erről a tanárodat kellene megkérdezned, de ha fel vagy mentve akkor nem kell belőle érettségizned. Viszont én 6 éve érettségiztem, volt osztálytársam aki ugyanebbe a cipőbe volt és neki nem kellett matekból érettségit írnia, de azóta mi változott ezzel kapcsolatban azt nem tudom.
2017. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez most nem a törvény átnézése után adott tuti válasz, csak egy tipp. Szerintem ha most érettségizel, akkor csak akkor vizsgázhatsz matekból, ha év végi jegyet szerzel belőle. Ha a felmentés miatt nincs elég jegyed, akkor osztályozóvizsgát kérsz, szóval megoldható.


Ha most leérettségizel, a matekot más tárggyal kiváltva, akkor a későbbiekben érettségizhetsz matekból, ahogy bármilyen más tárgyból is.

2017. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy jut ilyen eszedbe?! Hát mire kaptad a felmentést, ha nem vagy diszkalkuliás?!
2017. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

#3-as Ha jó orvoshoz mész, abban az esetben nem kapsz róla igazolást ha direkt nem akarsz kapni..

Legtöbb helyen már pénzt sem kell adni.. elég megjátszani a hülyét, nem foglalkoznak vele.

2017. dec. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvos? Miről beszélsz? Köze nincs az orvoshoz!
2017. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!