Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire körülményes átjelentk...

Mennyire körülményes átjelentkezni SZTE ETSZK ápolóiról, dentálhigiénikusra?

Figyelt kérdés

A dentál higiénia a cél, de kezdek benne kételkedni, hogy most sikerül bekerülni.

Úgy tudom, hogy az első két évben ugyan azt tanulják. Hogyan és mikor lehetne átjelentkezni a másik szakra, ha államilag támogatott helyen szeretnék tanulni? Ebben az esetben nem igazán értem a kreditrendszert... Hány kreditet kéne szerezni, hogy átmehessek és kell ehhez máshogy csináljak?



2020. ápr. 20. 10:28
 1/3 A kérdező kommentje:
*mit kell ehhez máshogy csináljak?
2020. ápr. 20. 13:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom az átjelentkezés hogyan zajlik vagy mik a feltételei. De nem ugyanazt tanulják az ápolók és a dentálhigiénikusok első két évben. Vannak közös órák, de túlzás azt mondani hogy ugyanaz.

Első éves dentálhigiénikus hallgató vagyok. Ha dentálra szeretnél jönni,akkor inkább oda jelentkezz.

2020. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is azt javaslom, hogy inkább a dentálhigiénikust hagyd meg első helyen ha azt jobban szeretnéd, mert nem ugyanazokat tanultuk az első két évben és az alapszak is más. (A védőnői és a dentálhigiénikusi szakirányon ugyanaz az alapszak, így ebben az esetben könnyebb váltani).
2020. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!