Redmentán csalni?

Figyelt kérdés
Valaki tudja, hogy a Redmentán lehet-e valahogy csalni teszt kitöltése közben? Úgy értem, hogy ott lehessen látni a helyes válaszokat.

2020. ápr. 21. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Igen.

Ha tanulsz, akkor a fejedben megjelennek a válaszok.

2020. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, a helyes válaszok sehogy se fognak látszani.

Viszont a Redmenta nem a legjobb oldal az online tesztekhez.

2020. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a második válaszolónak. A redmenta nem jó, mert nem látszanak a válaszok :)
2020. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
En ugy tudom ha nem kell belepned elozetesen egy csoportba,csak meg kell csinalnod a tesztet,akkor ugy meg lehet oldani,hogy csinalsz inkognitoban egy kamu profilt ugymond es azzal kitoltod a tesztet.Utana a sajat igazi profiloddal is meg tudod csinalni helyesen,mivel mar lattad a jo valaszokat ahogy kitoltotted a tesztet a kamuval.De en meg nem probaltam.
2020. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vagy esetleg ha gepen vagy akkor megnyomod az f12-t es ott kihozza h html,ott jobb oldalt fenn ki lehet keresni a valaszokat
2020. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Úgy olvastam, hogy be lehet lépni egyszerre több különböző eszközről ugyanabba a fiókba és egyszerre tudtok tesztet írni pl. az okosabb haveroddal. Még akkor is, ha csak 1-szer lehet kitölteni! :D
2020. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!