Szerintetek minek tanuljak?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta az a vágyam, hogy orvos legyek, de nagyon szeretek rajzolni és varrni is régen ezeket nem tudtam volna elképzelni munkaként számomra, de mostanában egyre inkább azon gondolkozom, hogy inkább ilyen vonalon mennék tovább. Még rengeteg időm van gondolkodni ezen, de gondoltam megkérdezem, hogy mit tanácsoltok.

2020. ápr. 26. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos tisztázni hogy milyen képességekkel rendelkezel.Tehát ha kitűnő tanuló vagy,jól megy a biosz ill.kémia,akkor ez nem kérdés,legyél orvos.Sőt,ha ezek igazad rád,butaság lenne elmennyi a design,varrás irányba..
2020. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1# Köszönöm a válaszod!

Ötös vagyok bioszból és kémiából is, de a kémiai számítások annyira nem mennek. Félek, hogy majd az egyetemen nem fogom bírni a sok tananyagot, mert nehezen veszem rá magam a tanulásra. Rajzolni mindig is szerettem jártam külön rajz szakkörre a tanárnő szerint ügyes vagyok, de ha ezzel szeretnék foglalkozni akkor időben el kellene kezdeni rá készülni.

2020. ápr. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!