Mit lehetne tanulni itthon?

Figyelt kérdés

Print grafikusként átképezném magam valamilyen előre mutató tevékenységre. Mivel szűkösek az anyagi kereteim, meggondondolnám mire költök. Ezekre gondoltam, ha lehet valamilyen online képzésre:

- joomla, drupla, wordpress vagy valami hasonló,

- html, css, vagy

- valami ux módszertan.

Melyikre érdemes beruházni? Egyetemre már nem szándékozok menni, így közel az ötvenhez, és néhány hónapnál többet nem tudok szánni tanulásra. Előre is köszönöm a normális válaszokat.


2020. ápr. 30. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

UX/UI nagyon jó választás, és keresett is!

Vannak jó online képzések, utána pedig már csak rajtad áll, mit hozol ki belőle.


Ha beszélsz egy középszinten angolul akkor a HTML/CSS-t ingyen is megtanulhatod otthon:

[link]


A WordPRess meg annyira intuitív felülettel rendelkezik, hogy az megint nem érdemel meg egy külön tanfoylamot.

2020. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Ux-re gondoltam én is, de annyira megfoghatatlan számomra, illetve ahány cég, annyi szoftvert használ. UX-re már érdemes tanfolyamra menni, ugye?
2020. ápr. 30. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, abban érdemes egy alapot egy tanárral lerakni.
2020. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. És UX-re tudnátok néhány szoftvert ajánlani, amit több cég használ?
2020. ápr. 30. 17:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem itthon "bindzsizni" a wordpressel, és hát, az hogy intuitív kezelőfelület, az ebben a kontextusban nekem azt jelenti hogy borzasztóan nem következetes és felhasználóbarát. :D
2020. máj. 5. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!